Інфраструктура

Spоrtсamp «Бригантина» розташований на Чорному морі в курортній зоні Коблево, між Одесою (50 км) та Миколаєвим (85 км). На території в 6 га розташовані 3 3-х поверхові корпуси на 300 місць. Територія огороджена й охороняється, перша лінія, власний упорядкований з рятувальниками пляж. Другої та третьої лінії немає.
Розміщення дітей по 3-5 чол в кімнатах зі зручностями. У кімнаті ліжка, тумбочки, шафа для речей, дзеркало, приліжкові килимки, на вікнах текстиль, москітні сітки. Для тренерів і керівників груп 2-х місні номери зі зручностями, телевізором, холодильником. Холодна вода цілодобово, гаряча за графіком.
На території є їдальня на 300 місць. Банкетний зал. Надається 5-ти разове харчування. Питна вода видається. На території є дитяче кафе.

Можливості для спорту Spоrtсamp «Бригантина»:

ТАТАМІ 300 м2, критий спортивний зал - 2 зали 15 * 12 м, клуб-спортзал паркет 12 * 15 м, майданчик для єдиноборств 15 * 15 м з навісом, відкриті баскетбольний та волейбольний майданчики з покриттям, міні-футбольне поле з гумовим покриттям 20 * 40 м, міні-футбольне поле грунтове 20 * 40 м, майданчики для пляжного волейболу і футболу, мотузковий парк NEW 2020, дзеркальний зал, столи для настільного тенісу, атлетичні тренажери воркаут, бігові доріжки грунт / пляж.

У клубі «Бригантини» розміщується 200 чоловік, є кімнати для творчої роботи з дітьми, гуртки, майстер-класи. Поруч з клубом розташована дископлощадка з усією необхідною апаратурою для щоденних заходів.

Spоrtсamp «Бригантина» має власний обладнаний піщаний пляж. На пляжі навіси, кабінки для переодягання, турніки, обмежувальні буї, рятувальний пост, фізруки і вожаті.
У медпункті табору є всі необхідні медпрепарати для надання першої медичної допомоги. У штаті лікар і 2 медичні сестри. Є ізолятори. Працює медпункт цілодобово.
Безпека забезпечується нарядом міліції в нічний час, власними охоронцями в штаті. Харчування згідно санітарно-гігієнічних норм.
Image